Розвиток будівельних технологій безпосередньо пов’язані з матеріалами з яких створюються споруди. Одним із найпопулярніших сучасних варіантів став газобетон.
Так називають пористий усередині блок, з якого зводять стіни будівель. Пропонується купити будівельні матеріали на https://ac-ac.com.ua/uk, де є широкий вибір. Компанія А.С. пропонує будівельні матеріали за вигідною ціною та умовами співпраці. В магазині знаходяться понад 2000 позицій різноманітних товарів. Купувати можна в інтернет-магазину або у магазині за адресою: м. Хмельницький, вул. Трудова 4/3б.
Переваги
Сам газобетон отримав свою назву через наявність бульбашок із повітрям усередині твердого блоку із цементу. Це відразу дає високий шумовий та тепловий захист. Повітря є поганим провідником тепла, його коефіцієнт за цим показником нижчий, ніж переважної більшості утеплювачів. Також ці порожнини із газом гасять звукові коливання, підвищуючи ізоляцію приміщення.
Завдяки наявності цих бульбашок, газобетон легший за звичайні цементні блоки, він надає незначне навантаження на фундамент, тому можна зводити будинки на пальових, бетонних стрічкових і плитних підставах.
Випускається продукція у вигляді великих блоків, які в кілька разів об’ємніші за цеглу. Це дозволяє швидше вести кладку стін, скорочуючи час і витрати, здешевлюючи процес будівництва.
Вартість газобетону невелика, менше цегли, що з урахуванням меншої кількості самих виробів дозволяє суттєво економити, такий будинок буде суттєво дешевше, при цьому міцність та довговічність можна порівняти.
Особливості
Головною відмінністю є пористість. Саме ця особливість впливає на всі властивості газобетонного блоку, куди входить легкість, тепловий та шумовий захист, розмір та швидкість зведення. Однак плюси мають свій зворотний бік – наявність отворів призводить до високої гігроскопічності матеріалу, він може швидко поглинати вологу з повітря чи будівельного розчину.
Тому при будівництві для кладки використовується спеціальний клейовий склад. Можна також застосовувати звичайний цементний розчин, але в цьому випадку блок занурюють у воду, щоб знизити його гігроскопічність.
Матеріал досить міцний, проте його не можна використовувати при зведенні будівель понад два поверхи, через нижчі несучі можливості. Для зміцнення конструкції обов’язково через кожні три ряди газобетонних блоків робити штроби і посилювати стіни арматурою.
Після кладки стіни зсередини і зовні будівлі покривають спеціальними складами, щоб захистити їх від вбирання вологи. Якщо виконувати всі рекомендації, то будинок таких блоків буде служити тривалий термін.
Оставить коммент.