Antiseptikum pre kúpeľ je chemické liečivo, ktoré sa používa na drevených povrchoch, čo bráni ich rozpadu. Hlavnou úlohou všetkých antiseptických liekov sú antimikrobiálne a fungicídne účinky. Takéto drogy môžu nielen zničiť plesňové kolónie, ale aj pre ľudí úplne neškodné. Nemajú nepríjemný zvyškový zápach, neabsorbujú vlhkosť, zatiaľ čo následné povrchové ošetrenie lakmi a farbami, ktoré sú odolné voči zvetrávanom a vylúhovaniu, je celkom povolené. S antiseptikom s vlastnou vlastnou osobou by sa malo pred montážou kúpeľňový dom spracovať z penových blokov v ideálnom prípade na práve spracovanom, čerstvom povrchu stromu. Použitie moderných priemyselných technológií zahŕňa spracovanie v špeciálnych strojoch alebo kúpeľoch, ktoré sa vyrába pod tlakom. Spracovanie priamo pri inštalácii štruktúry v jej účinnosti však nie je horšie ako priemyselné lôžkové metódy.
Použitie a spracovanie kúpeľa s antiseptikom
Najnebezpečnejším poškodením hubov pre drevo je tak -zavolaná modrá. Nízka okolitá teplota, vysoká vlhkosť, čerstvé pílenie a stagnácia vzduchu sú hlavnými podmienkami šírenia hubového zaostrenia. V podmienkach teplej miestnosti bez vetrania môžu čerstvo pílené dosky o tri štvrtiny o tri štvrtiny za týždeň. Avšak nielen čerstvo odrezané drevo môže v očiach zmeniť modré, ale suché sa môže zhoršiť tak rýchlo, ak sa podmienky pre jeho skladovanie nepozorujú. Sineva hovorí o lézii húb a je predchodcom rozpadu, je zbytočné bojovať proti storočia. Iba v tejto fáze je možné spracovanie antiseptiky dreva.
Vplyv slnečného svetla prispieva k strate dreva z jeho pôvodnej farby, maľovaniu a dáva mu sivé odtiene. To nemá vplyv na pevnosť materiálu, výlučne sa zhoršuje vzhľad. Riešenie tohto problému umožňuje včasný lakovací povlak alebo aplikovať antiseptikum. Takýto typ bakteriálnej lézie, podobne ako pleseň, tiež predstavuje určité nebezpečenstvo pre drevené povrchy.
Biela konštrukčná huba, ktorá je tiež známa ako huba domu, sa považuje za skutočný drevený mor. Dom, v ktorom sa takéto nešťastie začalo, sa za starých čias jednoducho spálilo, aby sa zabránilo infekcii zvyšku domov v dedine. V súčasnosti je možné takýto problém vyriešiť menej radikálnymi metódami. Na začiatok je postihnutá plocha mechanicky odstránená, rozptýlená a vyčistená, po ktorej je vetraná a dôkladne sušená. Sušený povrch sa ošetrí pomocou antiseptiky a ak je to možné, je ožarovaný ultrafialovou lampou. Existuje veľa druhov hniloby šedej, červenej, zelenej, bielej atď. Všetci majú jeden výsledok, takže sa uistite, že váš kúpeľný dom nie je uvedený do takého stavu, a nezabudnite, že antiseptické ošetrenie je schopné tomu zabrániť.
Video o spracovaní kúpeľa s antiseptikom
Оставить коммент.