Як виконують обслуговування ГБО да декілька порад

Проходження технічного обслуговування – обов’язок кожного автовласника. Це гарантує якісну перевірку та своєчасне виявлення несправностей, що можуть призвести до негативних наслідків під час експлуатації ТЗ.

Такі норми техніки безпеки застосовуються на всі механічні транспортні засоби. Особливо варто враховувати чи встановлений газ на авто.

Інструкції та сервісні книги встановленого газового устаткування обов’язково мають зазначати терміни (кількість км), з проходженням яких потрібно звертатися у професійний сервіс для ТО.

Виділяють перше (нульове) технічне обслуговування та наступне (планове). Також автовласник може звернутися на станцію Мотор-Газ для налаштування чи діагностики й інших агрегатів та комплектуючих, зокрема перевірки справності системи охолодження (заправить фреоном здесь).

При обслуговуванні газобалонного обладнання автовласник повинен враховувати кілька важливих аспектів:

  1. Після монтажу обов’язково звертатися на СТО для налаштування нового обладнання (враховуючи нові показники манери поїздок, витрат палива тощо). В Києві компанія Motor Gas здійснює таке налаштування безкоштовно за умови, що устаткування було вмонтовано спеціалістами компанії. Рекомендовано заздалегідь записуватись, щоб уникнути черг. Крім того, таке ТО здійснюють швидко – до 30 хв, адже для його проведення використовуються ефективні технічні засоби й спеціальні прилади (інструменти).
  2. Регулярні (планові) перевірки. Спеціалісти Мотор Газ рекомендують планувати регулярні перевірки обладнання газової сиситеми, відповідно до вимог виробника. Зазвичай вказують пробіг в 10 тис. км, проте обов’язково слід керуватися індивідуальними особливостями конкретного авто та обладнання. Це допоможе виявити будь-які проблеми або несправності з обладнанням на ранніх стадіях та запобігти серйознішим проблемам у майбутньому.

На цьому етапі майстри проводять ряд заходів та тестів, включаючи комп’ютерну діагностику, огляд на наявність щілин, цілісності конструкції та з’єднань, перевірку балона, заміну комплектуючих і розхідних матеріалів. Також здійснюють заміну (чистку) фільтрів, перевіряють надійність кріплень.

Додатково майстри СТО Мотор Газ здійснюють ремонтні роботи, щоб швидко усунути пошкодження.

Орієнтовно планове ТО триває від 30 до 60 хв, що краще врахувати та попередньо узгоджувати вільні дати роботи сервісу.