Як вибрати чоловічу сумку: поради та модні моделі

Стильна шкіряна сумка може бути як яскравим доповненням образу, а й виразом індивідуальності власника. До вибору цього практичного аксесуара варто віднестися дуже уважно, щоб не нарватися на неякісну підробку.

Можна замовити сумки на smartbag.com.ua, де запропоновано оригінальний товар від надійних виробників.

Як вибрати сумку чоловікові

Серед чоловічих сумок особливою популярністю користуються такі моделі:

  1. Папка. Для такої сумки характерні невеликий розмір та мінімальна вага. Сумка-папка ідеально підходить, щоб носити документи, планшет, смартфон і навіть невеликий ноутбук. Найчастіше папка застібається на блискавку. Рекомендується вибирати моделі, оснащені ременем на плечі для зручності повсякденного носіння.
  2. Портфель. Стильний шкіряний портфель — класика, що не старіє, ідеальне доповнення образу успішного чоловіка. На зміну традиційним строгим моделям приходять простіші та практичніші. Сумка дуже зручна, містка. Носити її можна як на плечі, так і в руках.
  3. Дорожня сумка. Ця модель відрізняється порівняно великими розмірами, тому як повсякденний такий варіант не годиться. Натомість це оптимальне рішення для ділових поїздок та подорожей. У таку сумку поміститься велика кількість речей. При виборі дорожньої сумки необхідно звертати увагу на міцність ручок та кількість додаткових відділень.
  4. Рюкзак. Якщо раніше вважалося, що носити рюкзаки можуть лише підлітки та туристи, то тепер ставлення до рюкзака докорінно змінилося. Наразі рюкзак – це зручна стильна сумка на кожен день. Навіть при скромних розмірах рюкзаки виявляються дуже місткими. У них легко помістяться документи, гаджети і навіть контейнер з обідом. Оскільки рюкзак носиться на спині, руки залишаються вільними. Для міського мешканця рюкзак – оптимальне рішення.
  5. Дипломат. Така сумка з жорстким каркасом виглядає дуже суворо та солідно. У ній зазвичай носять важливі папери, тому дипломати зазвичай оснащують замком. Замок може бути з ключем чи кодовим.
  6. Клатч. Це найменша сумка, розміром трохи більше гаманця. У таку сумку можна покласти пластикові картки, документи, гроші, телефон. У клатчі може бути кілька відділень, що дозволяє раціонально розташувати вміст сумки, щоб не довелося довго шукати потрібну річ.
  7. Сумка на пояс. Ця компактна сумка кріпиться до пояса, дозволяючи звільнити руки. Відмінне рішення для тих, хто веде активний спосіб життя.