Як правильно встановити люстри та світильників

Сьогодні вибір освітлювальних приладів у магазинах є просто колосальним. Вони відрізняються не тільки дизайном, а й сферою призначення, конструкцією, кількістю ламп тощо характеристиками.

Важливо не тільки встановити гачкову люстру правильно підібрати світильник. Встановлення освітлювальних приладів – не менш важливе завдання. Якісне встановлення люстри на стелю або встановлення вбудованих світильників та інших різновидів – запорука їх довговічної безперебійної роботи.

Встановлення підвісного світильника або будь-якого іншого має відповідати будівельним нормам та правилам безпеки. Іноді простіше викликати майстра-електрика, який швидко та якісно здійснить усі електромонтажні роботи: монтаж освітлювального приладу та підключення його до електромережі, ніж потім, у кращому разі, купувати нову люстру або міняти проводку. Тим більше, що професійне встановлення світильника (ціна за послуги) доступне для кожного.

  • Встановлення точкових світильників.
  • Монтаж та підключення люстри.
  • Установка світильників армстронг та ін. освітлювальних конструкцій.
  • А також виконають інші електротехнічні та монтажні роботи.

Установка стельової люстри у квартирі:

Повісити люстру можна двома способами: на гак або за допомогою монтажної планки. Вибраний спосіб залежить від конструкції самого приладу. Якщо разом із люстрою в комплект входить металева планка, вона вішається на неї з потужністю шурупів або дюбелів. В іншому випадку монтаж люстри здійснюють за допомогою гака, який закривається декоративною чашею. Габаритні кріплення люстри на планку до стелі вішаються на спеціальні анкери. Перед монтажем гак ізольується. Також існує варіант установки люстри на гачок з пробиванням стелі до місця в плиті, де за сталевий дротик підвішується люстра на гачок.

Наш майстер із встановлення люстр та інших типів освітлювальних приладів здійснить монтаж у будь-який зручний час для замовника. Виклик можливий у будь-який район та у будь-який день тижня. Вартість установки люстри невисока. Але ціни на установку люстри можуть змінюватись в залежності від складності конструкції, типу кріплення і ваги самого світильника.

Установка світильників у стелю (якісний монтаж у зручний для Вас час):

Точкові світильники вбудовуються в гіпсокартонну конструкцію стелі. Для цього вирізається в ній отвір потрібного діаметра, в який і встановлюється світильник. Вставляється він легко, достатньо притримувати пружні «лапки», а потім їх у потрібному місці відпустити. Перед тим, як вставити світильник в отвір, потрібно приєднати всі необхідні дроти. Виймаються з монтажного отвору точкові світильники для заміни ламп також легко.

Розмітка для встановлення люстри

Порядок проведення монтажних робіт:

  • відключення подачі електроенергії у мережі;
  • збирання світильника (установка лампочки);
  • демонтаж старого джерела світла (якщо є);
  • монтаж світильника та підключення його до мережі;
  • перевірка роботи та всіх функцій приладу.

Щоб заощадити свій час і самостійно не розбиратися з цим складним завданням, можна викликати майстра електрика додому, який за короткий час якісно проведе монтаж будь-якої освітлювальної техніки. Професійне встановлення люстри, ціна за роботу якої невисока, дозволить легко впоратися з поставленим завданням.