Як обрати ортопедичні матраци та їх різновиди

Пропонуємо широкий асортимент високоякісних ортопедичних матраців, які є основними атрибутами організації здорового сну.

Купити ортопедичний матрац в інтернет-магазині «Магдек»можна прямо зараз. Кожен виріб, вибрати і придбати який можна на нашому сайті magdek.com.ua, здатний забезпечити повноцінний відпочинок у комфортних умовах, рівномірно розподіляючи вагу людини, що спитає по поверхні, завдяки чому повністю розслабляються всі м’язи.

Ортопедичні матраци поділяють на пружинні та безпружинні.

До особливостей безпружинних моделей відносяться:

  • довговічність – середній термін експлуатації становить близько 7 років;
  • зручність, особливо при поєднанні в матраці таких наповнювачів як натуральний латекс та кокосова койра. Якщо ж матрац виготовлений тільки з одного з цих наповнювачів, то він поступатиметься ортопедичним ефектом і/або комфортом. За рахунок високої жорсткості матраци з кокосу не відрізняються комфортом, а латексні, навпаки, надто м’які та значно поступаються ортопедичним характеристикам. Вибираючи матрац, варто орієнтуватися на рівень ортопедичного ефекту кожної окремо взятої моделі та зіставляти його з Вашими потребами. Купити ортопедичний матрац з доставкою дуже просто, оформивши заявку на нашому сайті.
  • ціна безпружинних матраців невисока (зі штучних матеріалів 5-7 тис. гривень, з натуральних 10-15 тис. гривень), багато моделей цілком зіставні з деякими матрацами на основі незалежних пружин (відрізняються достатнім рівнем ортопедичності).

Особливості пружинних матраців:

Пружинні матраци можуть бути виконані на основі залежних або незалежних пружинних блоків.

Основна відмінність полягає у дії пружин при навантаженні.

  • Залежні пружини (також звані Bonnel) пов’язані (переплетені) один з одним, тому рух однієї пружини викликає рух інших.
  • Незалежні пружини ніяк не пов’язані одна з одною, а навпаки, кожна з них поміщена у власний чохол із тканини. Саме тому такі пружини індивідуально реагують на навантаження від ваги і також індивідуально впливають на різні частини тіла людини. Звичайно ж, більша кількість пружин на квадратний метр забезпечує матрацу більший ортопедичний ефект – при збільшенні кількості пружин на квадратний метр зменшується їх діаметр, що дозволяє максимально точно повторювати профіль тіла людини та забезпечувати анатомічну підтримку.

До переваг матраців на залежних пружинних блоках можна віднести їх низьку вартість порівняно з іншими типами матраців (до 3-5 тис. гривень). Середній термін їх експлуатації становить лише 5 років. Тому ми рекомендуємо купувати їх тільки з метою економії грошей, наприклад, при покупці гостьового чи дачного варіанта матраца. Ортопедичний ефект у таких матрацах практично відсутній, тому якщо Ви дбаєте про здоровий сон, тоді рекомендуємо вибрати матрац на незалежних пружинах.

Матраци на незалежних пружинах діляться на 3 класи:

  • Середній – кількість пружин у таких матрацах від 250 на квадратний метр. Відповідно до назви такі вироби характеризуються середнім (в принципі достатнім) рівнем ортопедичних властивостей та є найбільш оптимальними у співвідношенні «ціна/якість». Термін експлуатації 7-10 років.
  • Високий (їх також називають «мультипакет») — від 500 пружин на квадратний метр. Ортопедичний ефект таких матраців дуже високий, як рівень зручності. У цій категорії виділяється ще один тип матраців із найвищим ортопедичним ефектом – «мікропакет» – від 1000 пружин на кв.м. Термін експлуатації «мультипакетів» та «мікропакетів» понад 10 років.
  • Механізм «пружина у пружині» – усередині великих по діаметру пружин розміщуються маленькі. Такі матраци зручні у використанні при різниці у вазі сплячих понад 50 кг, коли людину з меншою вагою підтримують великі пружини, а для другої, що продавлює великі в роботу, включаються маленькі.

Звертаємо Вашу увагу, що деякі виробники в описі товарів вказують кількість пружин НЕ на 1 кв.м, а на 1 спальне місце, це приблизно 1х2 м відповідно пружин для 1 спального місця в 2 рази більше.

Матраци на незалежних пружинах підійдуть людям із захворюваннями опорно-рухового апарату, але не менш чудово підійдуть вони і для абсолютно здорових людей, забезпечуючи профілактику подібних захворювань. Те саме стосується і безпружинних матраців, описаних вище.

Наповнювачі ортопедичних матраців:

  1. Натуральні – такі як латекс, шерсть, кокосова койра, волокна сизалю за комфортом та ортопедичними характеристиками суттєво обганяють другу групу – штучні.
  2. Штучні – такі як штучний латекс, ППУ (пінополіуретан), меморікс, струттофайбер, поступаються натуральним за винятком меморіксу, який має ефект «пам’яті» (повторення положення тіла сплячого), за рахунок чого вважається одним із кращих ортопедичних наповнювачів.

Інтернет магазин «Магдек» безпосередньо співпрацює з найкращими вітчизняними та зарубіжними фабриками, продукція яких вже завоювала заслужену повагу у вимогливих вітчизняних споживачів за рахунок своєї бездоганної якості. Тому у нас можна купити матраци за низькими цінами безпосередньо із складу виробника в Києві.