Що потрібно знати про укріплення фундаменту та правила

Будь-які споруди повинні мати міцний і надійний фундамент. Проблеми з основою, що неминуче позначаться на інших конструкціях, викличуть необхідність капітального ремонту.

Щоб уникнути дорогих робіт із реконструкції, варто замовити укріплення фундаменту у відомої компанії.

Особливості робіт

Компанія «Stati-Cal» виконує найрізноманітніші види ремонту фундаментів, стін та інших будівельних конструкцій. Її головний офіс, виробництво розташовується в Чехії, але роботи проводяться по всій Європі та багатьох країнах Азії. Українським замовникам доступним є весь спектр послуг, серед яких варто виділити посилення фундаменту.

Ці дії відносяться до комплексних робіт, куди включаються гідрогеологічне вивчення місцевості, визначення всіх особливостей споруди, виявлення причин, через які потрібно посилення основи.

Виходячи з проведеного моніторингу, вибираються засоби та технології посилення. Це можуть бути:

  1. Ін’єкції спеціальних розчинів у моноліт основи для закладення внутрішніх тріщин та інших дефектів, зміцнення фундаменту.
  2. Розміщення тяг, анкерів, додаткового армування, щоб запобігти розвитку дефектів.
  3. Закладення тріщин та пошкоджень зовні основи.
  4. Відновлення несучих здібностей фундаменту з умов місцевості та особливостей будівлі. Можуть виконуватись роботи з посилення можливостей основи.

У більшості випадків використовується кілька варіантів дій, щоб посилити фундамент у комплексі, що є більш надійним та довговічним варіантом.

У послуги може включатися візуальне та інструментальне обстеження стану фундаменту, консультації з робіт, які потрібні у конкретному випадку.

Переваги співробітництва

Компанія надає різноманітний спектр послуг з ремонту та захисту будівель. Вона виконує всі види робіт, які необхідні, щоб відновити надійність та функціональність споруд у повному обсязі.

У штаті фірми є інженерно-технічний та робочий персонал, який здатний у стислий термін виконати найскладніші роботи. Дії проводяться у суворій відповідності до державних стандартів та будівельних нормативів.

Усі розцінки формуються з урахуванням складності та обсягу робіт, проте вони доступні споживачеві. Зміцнення фундаменту обійдеться дешевше за капітальну реконструкцію всієї будівлі. Послуги надаються приватним та юридичним особам.