Переваги використання натурального волосся для перуків

Перуки є відносним простим і доступним засобом зміни зовнішнього вигляду людини. З їхньою допомогою можна приховати недоліки зачіски, швидко поміняти образ. Використовують подібні вироби чоловіка та жінки різного віку.

Можна купити шиньйон з натурального волосся, щоб збільшити густоту або довжину зачіски, зробити її різноманітнішою.

Переваги перуки з натурального волосся

Такі вироби абсолютно точно імітують зачіску, відмінності перуки від природного волосся неможливо помітити. Це пов’язано з використанням для створення перуки саме людського волосся, що помітно відрізняється від кінського та інших варіантів.

Використовуючи натуральне волосся ціна перуки буде значно вищою, ніж для виробів зі штучних, проте довговічність та краса окуплять усі витрати. Важливо, що натуральне волосся не викликає подразнення, алергічних реакцій та інших негативних явищ при носінні.

Носити подібні перуки можна протягом усього дня, вони забезпечують вентиляцію та дихання шкіри голови, не викликають свербіж, інших побічних ефектів. Легше підібрати конкретний варіант перуки по відтінку природного волосся людини, їх товщині, м’якості та шовковистості. Допоможе це зробити салон краси Київ, де працюють майстри своєї справи з величезним досвідом.

Вибір

При підборі перуки важливо враховувати кілька факторів:

  1. Розмір та форму голови. Перука має сидіти міцно, повторювати всі контури, при цьому не погіршувати образ людини. Форма голови може бути квадратною, круглою, овальною, витягнутою, трикутною. Перука підкреслює особливості носа, підборіддя та інших частин. Головне правило — недоліки повинні нівелюватися, переваги — підкреслюватися.
  2. Колір шкіри, брів та вій. Для світлих людей не можна вибирати перуки з чорним волоссям і навпаки. Вони виглядатимуть неприродно і видаватиме наявність штучної зачіски.
  3. Довжина волосся. Перука може закривати тільки частину голови, найчастіше це роблять лисіючі чоловіки. Для жінок можуть підбиратися вироби з коротким, середнім і довгим волоссям. Тут варто звертати увагу на довжину власних локонів, форму голови.
  4. Спосіб кріплення волосся до основи перуки. Тамбурівка найякісніша, де кріплять кожну волосинку окремо. Тресування використовує відразу наклеєні пасма. Комбінований варіант поєднує дві методики.

Чим дорожча перука, тим вона якісніша, надійніша і довговічніша. Це з трудомісткістю процесу виготовлення.