Особливості відпочинку в Карпатах та вибір туру

Нині складно відшукати людину, яка б не хотіла відвідати Карпати. Зумовлено це тим, що тут є багато унікальних пам’яток та цікавих місць.

Все це дозволяє отримати чимало користі. Єдина умова – це правильний вибір напряму. Тури в Карпати представлені у широкому асортименті. Тому потрібно точно розуміти, що людина планує відвідати.

Яремче

Якщо людина планує відвідати Карпати, то спочатку слід завітати до міста Яремче. Все тому, що тут зосереджено велику кількість місць, які слід відвідати. До них входить не тільки туристична інфраструктура, а й безліч інших місць. Так, тут досить привабливий водоспад, чимало сувенірних ринків та багато інших цікавих місць.

Село Ворохта

Це селище розташоване в центральній частині національного природного парку. На невеликій відстані від селища розташована гора Хом’як. Додатково тут встановлений ефективний витяг, яким можна скористатися, щоб підніматися на спеціально підготовлений оглядовий майданчик.

На території цього населеного пункту розташовано кілька досить давніх віадуків. Їх зводили ще період, коли існувала Австро-Угорська імперія. У центральній частині міста розташовується залізничний міст, для зведення якого використано велике каміння. За допомогою цього мосту з’єднується кілька берегів річки, що дістала назву Прут.

Гора Говерла

Ця вершина вважається найвищою в Україні. Її висота перевищує два кілометри. Так, щоб подивитися досить цікаві та привабливі краєвиди, варто піднятися на певну висоту.

Щороку ці місця відвідують велику кількість туристів. При цьому важливо брати до уваги те, що є обмеження на підйом. Все тому, що в цих місцях взимку та восени не дуже гарна погода.

Озеро Синевир

Дане гірське озеро часто називають Морським Оком. Зумовлено це тим, що це озеро виділяється досить великим розміром. Так, за деякими даними вік цього озера обчислюється десятками тисяч років. Розташовується це озеро в тих місцях, де зосереджений природний парк. Поруч із озером розташовано безліч унікальних дерев, а також інших видів рослинності.

Для того, щоб отримати максимум задоволення від відвідування Карпат, варто користуватися спеціально підготовленими турами. Вони готуються професіоналами, які мають досить великий досвід. Тільки в цьому випадку можна буде отримати немало користі від такої подорожі.

Щоб отримати гарний результат, слід правильно обирати туристичну компанію.