Коліматорні приціли: різновиди та як обирати

Коліматорні приціли призначені для збільшення точності і видимості об’єкта під час полювання або спортивної стрільби.

Такі пристосування призначені для застосування з відстані від 100 до 150 м.за допомогою коліматор прицілу можна істотно прискорити і полегшити процес утримання спостереження на мушці. Такий приціл є ідеальним вибором для полювання, а також для заняття спорту. Знайти великий вибір прицілів можна на сайті магазину «Профоптика».

Великий вибір коліматорних прицілів

На віртуальних полицях інтернет-магазину представлена широка колекція прицілів провідних виробників. Тут представлені вироби наступних видів:

  • відкритий;
  • закритий.

Кожен тип має свої характерні властивості, а переваги і недоліки, з урахуванням яких завжди можна зробити оптимальний вибір. Магазин співпрацює популярними виробниками прицілів, які пропонують пристосування високої точності та ефективності.

Переваги коліматорних прицілів

Приціли представленого типу відрізняються численними достоїнствами. Вони дуже прості, зрозумілі в установці і застосуванні, важливо тільки поєднати між собою основну мету і кольорову точку. Прилад дає можливість робити процес полювання більш зручним і точним. Корпус пофарбований матовою фарбою, тому місце стрілка не буде потрапляти в очі. Із застосуванням даного пристосування, мисливець або спортсмен може максимально швидко реагувати на зміни обстановки навколо. У магазині «Профоптика» можна знайти пристосування, які функціонують на основі батареї і без батареї. Щоб придбати Приціли, досить залишити просту заявку в режимі онлайн і вказати адресу доставки. Доставка виконується по всій території країни оперативними співробітниками.