Екочашка може замінити до 400 стаканів щороку

Я почав користуватися екокружкою ще 2020 року. Один або два рази на тиждень я купую гарячі напої, і в такі моменти беру цей аксесуар.

Медичні новини, відступлюся від теми, читаю на цьому порталі. У мене приблизно п’ять екочашок, які подарували мені і партнери, і близькі люди.

Я вибираю колір екочашки, орієнтуючись на свій настрій. Однак моєю найулюбленішою вважається чашка білого кольору з вушком. Вона викликає приємну асоціацію з теплом та затишком домашнього вогнища. Я із задоволенням наливаю в неї чай і виходжу на балкон, насолоджуюся гарячим напоєм і милуюся пейзажами, що оточують мене.

Дві інші мої улюблені чашки оформлені у зеленому кольорі. Для їх виготовлення використовувався кукурудзяний крохмаль. Також у моїй колекції є чашка-термос, яка довго тримає тепло. Ну і, звичайно, не можна залишити без уваги чорну екочашку. Я беру її з собою на офіційні події, оскільки вона чудово підходить до ділового стилю.

На сайті Green Post я багато читав про такі аксесуари, тому вирішив скористатися ними. За моїми підрахунками, за один рік застосування таких багаторазових чашок мені вдалося заощадити не менше 400 одноразових склянок. Впевнений, що це допомогло екології країни.

Чому я говорю про економію?

Моя думка така, що кожна одноразова чашка, в яку вам наливають гарячі напої, – це вода, пластик, папір. Також на виробництво виробів витрачають чимало електричної енергії. Крім цього, 9 з 10 багаторазових чашок не можна відправляти на переробку, тому що на їх стінках є напилення на основі пластику. В результаті люди викидають їх у сміттєві баки, вони дуже довго розкладаються, тому природа дуже страждає від таких впливів.

Якщо користуватися багаторазовими чашками, можна захистити довкілля від забруднень. Крім того, ви зможете заощадити на гарячому напої до трьох гривень. Сучасні бізнесмени підтримують турботу про екологію. Щоправда, відповідний бонус запропонований далеко не скрізь, але потрібно економити спільно. Тільки в такому разі природні ресурси планети будуть збережені.

Екологічні новини говорять про те, що необхідно шукати нові способи захисту навколишнього середовища, оскільки ситуація із його забрудненням перебуває на межі катастрофи. Саме екокружки дадуть можливість зробити внесок у чистоту екології, так що обов’язково зверніть увагу на ці аксесуари. Ними можна користуватися багато разів поспіль, тому ви не зіткнетеся з різними складнощами та проблемами!