Декілька новин щодо підприємця Тронь Сергія Миколайовича

Підприємець Тронь Сергій Миколайович дуже відомий на території України. Це інвестор, що заснував популярну компанію «White Rock Management».

Дізнатися больше информации на https://uk.m.wikipedia.org/wiki/%D0%A2%D1%80%D0%BE%D0%BD%D1%8C_%D0%A1%D0%B5%D1%80%D0%B3%D1%96%D0%B9_%D0%9C%D0%B8%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B0%D0%B9%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87 може кожна бажаюча людина. До речі, цій особистості належать видання Bitcoin Magazine, що присвячене криптовалюті.

Яку освіту має Сергій Тронь?

Сергій народився у 1984 році восени – 18 вересня. Місцем народження чоловіка стало місто Кам’янське, що розташоване у Дніпропетровській області. Тронь завершив технічний університет, що знаходиться у Дніпродзержинську. Чоловік отримав освіту за сферою «технологія машинобудування».
До того ж, Сергій Тронь має другу освіту, яку він здобув у юридичному університеті. Йому вдалося стати магістром права. Видатна людина досягла багато успіхів завдяки базі вищої освіти, знання з успіхом застосовувалися на практиці.

Особливості кар’єри Сергія Троня

Тронь на самому початку працював у компанії, що відносилася до сфери переробки нафти. До того ж, чоловік займався продажем палива оптовими партіями. Ця сфера мала зв’язок з перевезеннями, що відбувалися на вантажних автомобілях.

Сергій Тронь став головою відомого товариства «СТ-Транс» у 2006 році. Ця організація розташовувалася на території міста Кам’янське.

Засновником товариства «Екоойл» Сергій став у 2009 році. Компанія мала прямий зв’язок з процесом видобутку нафти, а також переробкою нафтових продуктів.

Компанія «Глобал Фінансіал Менеджмент Груп» була заснована Сергієм у 2012 році. Організація займалася оптовими продажами і консультувала людей з основних питань.

До сфери криптовалюти Тронь прийшов у 2016 році. Він заснував компанії IT, які у подальшому було об’єднано у «White Rock Management». Холдинг був направлений на створення дата-центрів у різних країнах планети. Також Тронь інвестував у штучні інтелекти та інші види продуманих технологій, які завоювали популярність.

У 2021 році Сергій став видавцем Bitcoin Magazine – видання, що поширилося у всіх країнах світу. Воно розповідає про усі моменти, що мають зв’язок з біткоїнами. Щорічно це видання купують 12 000 000 людей. Видання супроводжується підкастами, а також відеороликами. Інвестори зрозуміли дуже багато про цифрові монети завдяки цьому журналу.

Історія Сергія Троня дуже насичена багатьма подіями. Це особистість, яка зовсім не дарма користується популярністю у багатому світі криптовалюти!