Klasifikácia moderných rádiotelefónov

V súčasnosti prelomy v bezdrôtových technológiách viedli k extrémnej popularite rádiotelefónov. Teraz tieto technológie priniesli bezdrôtovú komunikáciu na nepopierateľnú úroveň. V tomto článku by som vám chcel povedať o nejakej klasifikácii moderných rádiových teleshopov pre domácnosť a o niektorých radách o ich prevádzke. Teraz sú rádiové telesfóny klasifikované podľa takých funkcií, ako je rozsah akcie, rozsah prevádzkovej frekvencie a ďalšie telefóny.

Podľa rozsahu akcií sú rádiové telegóny rozdelené do troch typov:

rádio -telegrafy s komunikačným rozsahom v byte (od 10 do 30 metrov);

rádio -telegrafy s komunikačným rozsahom v polomere bytu, ako aj na nádvorí domu (od 100 do 300 metrov);

Rádio telegrafy s polomerom komunikácie s dlhou vzdialenosťou vo výške viac ako 1 kilometer.

Všetky nové rádiotelefóny majú možnosť pracovať v štvorčlenných rozsahoch: Toto je od 30 do 39 Meghartz, 300 Meagagez, 900 a 1800 MeagageZ.

Servisné funkcie

Servisné funkcie, ktoré sú v rádiotelefone, sa dajú rozdeliť podľa nasledujúcich kritérií:

Na trubici je indikátor (veľmi pohodlný počas nastavenia čísel);

K dispozícii je kazetový alebo digitálny odpovedajúci stroj (potrebný pre každého používateľa);

Tlačidlá sú zvýraznené v tme (celkom pohodlná funkcia);

možnosť interkomu a prítomnosť tlačidiel s číslami na základnej stanici (vtedy môžete hovoriť medzi základňou a trubicou);

Existuje možnosť pripojiť ďalšie skúmavky.

Rádio telegrafné spoločnosti

Pokúsim sa poskytnúť všeobecné charakteristiky rádiotelefónov pre najbežnejšie spoločnosti, ktoré ich vyrábajú.

Najslávnejším a popredným výrobcom rádiotelefónov je nepochybne Panasonic. Telefóny tejto značky sa stali populárnymi z dôvodu vynikajúcej kvality komunikácie, veľkého množstva modelov a celkom lacných cien. Vytvárajú rádiotelefóny takmer vo všetkých pracovných rozsahoch, ako aj v štandarde DECT. Ak porovnáte telefóny Panasonic s podobnými modelmi, majú oveľa menší polomer príjem ako konkurenti. Sanyo tiež produkuje rádiotelefóny, ale sú horšie v kvalite, sortimente a spoľahlivosti pre modely predchádzajúcej spoločnosti. Táto spoločnosť tiež vyrába rádiotelefóny takmer všetkých recepčných rozsahov. Ale v rozmedzí 900 Meghartz má táto spoločnosť nepopierateľne najsilnejší model Sanyo T-928.

Siemens je považovaný za tvorcu módy medzi telefónmi štandardu DECT. Spoločnosť poskytuje široký výber rádiotelefónov, ako aj ďalšie vybavenie pre nich z najjednoduchších a väčšiny rozpočtových modelov a končiace sa s Office Mini-ATS, ako aj zariadeniami na vytvorenie siete mikro-bojovníkov.

Odporúčania pre kupujúceho

V dôsledku tejto recenzie by som rád odporučil pri kúpe vyhľadávania v sekcii Rádio -telephone, ktorú môžete vidieť odovzdaním odkazu —